Oprogramowanie GIS dla przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych.

 

AquaGIS to oprogramowanie dzięki któremu wykorzystasz możliwości jakie daje GIS w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki AquaGIS, szybciej zareagujesz na awarie, lepiej zaplanujesz remonty i modernizacje oraz poprawisz obsługę klientów.


Aplikacja obsługuje wszystkie rodzaje danych przestrzennych. Do Systemu możesz zaimportować dane ze starostwa, dane z obecnie posiadanego systemu, warstwy z geoportal.gov.pl lub lokalnego geoportalu, a także skany map papierowych.


System posiada wbudowaną wyszukiwarkę adresów oraz działek ewidencyjnych, Dodatkowo dzięki narzędziom filtrowania znajdziesz interesujące obiekty, przygotujesz zestawienie oraz łatwo zapiszesz wyniki w postaci pliku Excel lub PDF. 


AquaGIS posiada bogate możliwości przygotowania i drukowania map, które pozwolą pracować sprawnie z osobami nie korzystającymi z GIS. Dzięki zaimplementowanym funkcjom w kilka sekund widok mapy możesz wysłać bezpośrednio na drukarkę. 


Dzielenie się mapami, wspólna edycja danych, zapis historii zmian, notatki oraz bogaty system zarządzania uprawnieniami pozwolą na zorganizowanie efektywnej i bezpiecznej pracy w zespole. Wdrożone rozwiązania pozwalają na bezproblemową pracę i wymianę danych pozyskiwanych w terenie, a także tworzonych  przez pracowników w różnych działach firmy.

W aplikacji zyskujesz także możliwość dołączania załączników do każdego przewodu, wodomierza, hydrantu i każdego innego obiektu na mapie. Umowy, zdjęcia z montażu, awarii, dokumentacja projektowa staną się dostępne jak nigdy wcześniej.


Zgromadzone w AquaGIS dane możesz także wczytać do QGIS, gdzie profesjonalni użytkownicy systemów informacji przestrzennej będą mogli przeprowadzać dodatkowe zaawansowane analizy oraz przygotowywać raporty oraz edytować dane. Potrzebujesz danych w terenie? To także nie jest problem dzięki naszej aplikacji mobilnej.


Dzięki wbudowanym mechanizmom możliwe jest również integrowanie systemu z innymi aplikacjami wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie w tym systemem bilingowym, systemem SCADA, monitoringiem pojazdów i wieloma innymi.


System posiada przyjazny i intuicyjny polski interfejs użytkownika z możliwością dodawania i usuwania dostępu do wybranych narzędzi przez uprawnionego użytkownika. System licencjonowany jest w systemie per serwer i nie posiada ograniczeń w zależności od liczby użytkowników.


Zaimplementowany model danych umożliwia eksport niezbędnych danych do formatu zgodnego z wymaganiami programu do symulacji sieci wodociągowej, tworząc kompletny i gotowy do obliczeń graf sieci. Wyniki obliczeń mogą być przypisane do obiektów w systemie GIS, a następnie analizowane i wizualizowane.


Zainteresowany? Umów się na prezentację możliwości systemu.

Aq_logo_white

Od 2019 r. należymy do grupy SUEZ.

suez