W AquaRD zdajemy sobie sprawę, że kompleksowość tych usług wymaga dedykowanego i doświadczonego zespołu projektowego. Nasza firma jest liderem w tej dziedzinie, a oto dlaczego warto z nami współpracować:

Doświadczony zespół projektowy

Nasz zespół projektowy to eksperci z uprawnieniami budowlanymi, którzy opanowali sztukę projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi bez żadnych ograniczeń. Z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym projektom w branży sanitarnej. Oferujemy naszym klientom najwyższą jakość usług, zachowując jednocześnie konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

 

Kompleksowa obsługa projektów

 

Nasi inżynierowie obsługują projekty w pełnym zakresie. Rozpoczynamy od uzyskiwania decyzji środowiskowych i lokalizacyjnych, aż do wykonania specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiarów, kosztorysów oraz projektów zmian organizacji ruchu i innych dokumentów wymaganych przez inwestora. Nasze ogromne doświadczenie w projektowaniu, doborze i eksploatacji aparatury kontrolno-pomiarowej oraz automatyki na sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych jest potwierdzone wieloma referencjami.

 

Różnorodność projektów w naszym portfolio

 

W naszym portfolio znajdziesz programy funkcjonalno-użytkowe oraz różnorodne projekty techniczne. Realizujemy zarówno projekty koncepcyjne, budowlane, jak i wykonawcze związane z sieciami, urządzeniami pomiarowymi i instalacjami sanitarnymi. Nasze obszary działalności obejmują systemy odwodnienia, sieci wodociągowe, sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej, instalacje wodociągowo-kanalizacyjne, a także sieci, instalacje i urządzenia cieplne. Ponadto, zajmujemy się opracowywaniem operatów wodnoprawnych w całym zakresie branży sanitarnej, wraz z rozwiązaniami technicznymi towarzyszącymi obiektom hydrotechnicznym.

 

Innowacyjne rozwiązania projektowe

 

Jesteśmy gotowi na wyzwania! Chętnie stosujemy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na realizację budowy sieci w technice bezwykopowej, w tym także renowację sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

 

Z AquaRD zyskasz partnera, który jest gotów sprostać największym wyzwaniom w dziedzinie wodociągów i kanalizacji. Daj nam szansę udowodnić, że nasza pasja do tego, co robimy, przekłada się na doskonałe rezultaty.

 

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.

Aq_logo_white

Od 2019 r. należymy do grupy SUEZ.

suez